mail@menhir74.nl

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
03 October 20:00Makelaardij Reilink Vastgoed/Sivoc HS 2 - Menhir HS 1De Springbok in Siddeburen
08 October 21:15Menhir HS 1 - Voklubol HS 2Selwerd in Groningen
22 October 21:15Menhir HS 1 - DIO/Bedum HS 6Selwerd in Groningen
29 October 19:15DES HS 2 - Menhir HS 1Tiggelhal in Ten boer
05 November 21:15Menhir HS 1 - Krathos HS 3Selwerd in Groningen
14 November 18:00Donitas HS 8 - Menhir HS 1Koos Duppen hal (RUG) in Groningen
19 November 21:15Menhir HS 1 - G.A.V. Unitas HS 2Selwerd in Groningen
26 November 19:45Oryx HS 3 - Menhir HS 1Selwerd in Groningen
10 December 21:15Menhir HS 1 - Exstudiantes HS 4Selwerd in Groningen
16 January 20:00Veracles HS 8 - Menhir HS 1Struikhal (RUG) in Groningen
21 January 21:15Menhir HS 1 - Makelaardij Reilink Vastgoed/Sivoc HS 2Selwerd in Groningen
30 January 13:30Voklubol HS 2 - Menhir HS 1De Kooi in Oldehove
06 February 12:15DIO/Bedum HS 6 - Menhir HS 1De Beemden in Bedum
11 February 21:15Menhir HS 1 - DES HS 2Selwerd in Groningen
06 March 17:30Krathos HS 3 - Menhir HS 1Europahal in Hoogezand
11 March 21:15Menhir HS 1 - Donitas HS 8Selwerd in Groningen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 21:15Menhir HS 1 - Veracles HS 82-225-23, 21-25, 25-12, 23-25

Stand

#TeamGPWV+-
1G.A.V. Unitas HS 2288020090
2DES HS 22771200159
3Makelaardij Reilink Vastgoed/Sivoc HS 22662187150
4Oryx HS 313319566
5Exstudiantes HS 42335170171
6Voklubol HS 212228487
7Veracles HS 812228594
8Krathos HS 32226135192
9Hoogkerk HS 111138698
10Donitas HS 8100440100
11DIO/Bedum HS 62008116200
12Menhir HS 11-2229485