mail@menhir74.nl

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
29 September 19:45A.P.S.A.Z. DS 1 - Menhir DS 1Selwerd in Groningen
05 October 19:00Eextahal/Set Uppers DS 4 - Menhir DS 1Eextahal in Scheemda
08 October 19:45Menhir DS 1 - Kroton DS 4Selwerd in Groningen
22 October 19:45Menhir DS 1 - Oranje Nassau DS 11Selwerd in Groningen
31 October 18:00vv Trias DS 4 - Menhir DS 1Eelwerd in Appingedam
05 November 19:45Menhir DS 1 - Krathos DS 4Selwerd in Groningen
14 November 18:00Donitas DS 13 - Menhir DS 1Koos Duppen hal (RUG) in Groningen
19 November 19:45Menhir DS 1 - Oranje Nassau DS 10Selwerd in Groningen
26 November 21:15Lycurgus DS 10 - Menhir DS 1Beijum in Groningen
10 December 19:45Menhir DS 1 - Doles DS 1Selwerd in Groningen
16 January 18:30Blijham DS 1 - Menhir DS 1De Stelling in Blijham
21 January 19:45Menhir DS 1 - A.P.S.A.Z. DS 1Selwerd in Groningen
30 January 17:30Kroton DS 4 - Menhir DS 1Koos Duppen hal (RUG) in Groningen
11 February 19:45Menhir DS 1 - vv Trias DS 4Selwerd in Groningen
20 February 14:30Oranje Nassau DS 11 - Menhir DS 1De Brug in Groningen
06 March 15:30Krathos DS 4 - Menhir DS 1Europahal in Hoogezand

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 19:45Menhir DS 1 - Blijham DS 13-125-19, 25-20, 25-18, 17-25

Standen

#TeamGPWV+-
1Donitas DS 132662194157
2Krathos DS 42553176179
3Oranje Nassau DS 112444187176
4Doles DS 12444179171
5vv Trias DS 42444182190
6Menhir DS 113319282
7Oranje Nassau DS 102335177193
8Blijham DS 12335169186
9Kroton DS 412229487
10Eextahal/Set Uppers DS 4122210195
11A.P.S.A.Z. DS 112227992
12Lycurgus DS 102226166188