mail@menhir74.nl

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 October 17:00VCO '72 DS 5 - Menhir DS 1De Bast in Onstwedde
07 November 14:00Winkhem DS 2 - Menhir DS 1Gymzaal de Tirrel in Winsum
12 November 21:15Menhir DS 1 - Oranje Nassau DS 13Selwerd in Groningen
19 November 20:00Menhir DS 1 - Oryx DS 7Selwerd in Groningen
26 November 19:30De Meeuwen DS 4 - Menhir DS 1Quicksilver S in Zuidhorn
03 December 20:00Menhir DS 1 - Ritola DS 5Selwerd in Groningen
10 December 20:00Menhir DS 1 - Exstudiantes DS 8Selwerd in Groningen
16 January 11:00Hemingway's/Veracles DS 11 - Menhir DS 1Koos Duppen hal (RUG) in Groningen
21 January 20:00Menhir DS 1 - Oryx DS 8Selwerd in Groningen
28 January 20:00Menhir DS 1 - VCO '72 DS 5Selwerd in Groningen
05 February 19:00Ritola DS 5 - Menhir DS 1De Zwet in Zuidlaren
11 February 21:15Menhir DS 1 - Winkhem DS 2Selwerd in Groningen
11 March 20:00Oranje Nassau DS 13 - Menhir DS 1Selwerd in Groningen
18 March 21:15Oryx DS 7 - Menhir DS 1Selwerd in Groningen
30 March 20:00Menhir DS 1 - De Meeuwen DS 4Selwerd in Groningen
10 April 19:00Exstudiantes DS 8 - Menhir DS 1Selwerd in Groningen

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 October 20:00Menhir DS 1 - Hemingway's/Veracles DS 111-317-25, 27-25, 14-25, 15-25
24 September 19:30Oryx DS 8 - Menhir DS 13-225-13, 22-25, 25-17, 20-25, 15-10

Stand

#TeamGPWV+-
1Veracles DS 102971198147
2Exstudiantes DS 72872214188
3Olympia DS 92763200175
4Donitas DS 132653178120
5Oranje Nassau DS 122555217212
6DIO Bedum DS 62445184195
7Lycurgus DS 112435160174
8Krathos DS 42227170210
9Kroton DS 4100480102
10Oranje Nassau DS 15100422100
Delen via: